Rum

RUMSON'S: SMOOTH, SWEET, MEMORABLE.®

U Rumson's je to jednoduché - Vytváříme výjimečné produkty. Pečlivě vybíráme ty nejkvalitnější, v dubových sudech stařené rumy z Karibského Trinidadu. Tyto rumy jsou vybírány pro své výrazné a pikantní chuťové profily. Rumy jsou poté blendovány a dokončeny podle tajné receptury v našem rumovém domě v Nové Anglii. Tento proces nám umožňuje vytvořit výjimečné vůně a příchutě. Výsledkem jsou nezapomenutelné produkty a nezapomenutelné příběhy. Sdílejte obojí.

Upozorňujeme, že u našich rumů nepoužíváme filtraci za studena. Během času se mohou vytvářet sedimenty a estery. Rychlé promíchání produkt uvede do nejlepší kondice.

RUMSON'S RUM

Rumson's Rum je vyroben ze selekce pečlivě vybraných, minimálně pětiletých rumů zrajících v Karibském Trinidadu. Míchán a ručně dokončen je pod dozorem majitele v Nové Anglii. Vůně je čistá, karamelová s tóny květů a oříšků. V chuti plný, suchý s dotekem javorového sirupu. Vychutnejte čistý nebo ve Vašem oblíbeném koktejlu.

RECEPTY

RUMSON'S SPICED RUM

Rum infuzovaný přírodní vanilkou, muškátovým oříškem, hřebíčkem, skořicí a výběrem tajného koření. Rumson’s Spiced Rum je velmi plný, jemný a vyvážený. Sladký s dlouhým a příjemným závěrem. Dokonalý společník do oblíbeného mixu, na led nebo čistý.

RECEPTY

RUMSON'S COFFEE RUM

Karibský rum z Trinidadu, infuzovaný bohatou Kolumbijskou kávou Arabica. Rumson's Coffee Rum je velmi plný a příjemně sladký. S výraznou chutí pražené kávy, nádechem vanilky s velmi jemným a vyváženým závěrem. Vhodný do míchaných nápojů i čistý.

RECEPTY

RUMSON'S GRAND RESERVE RUM

Rumson’s Grand Reserve. Výjimečně jemný, Výjimečně hladký. Jedná se o blend těch nejkvalitnějších a nejstarších rumů pečlivě vybraných přímo pro naši vlajkovou loď v Karibském Trinidadu. Krásná mahagonová barva, bohatý a vyvážený buket. Chuť je velmi plná a elegantní s jemným a dlouhým závěrem. Rumson: Smooth, Sweet, Memorable.®

RECEPTY